Talentovaná Janais prichádza s novinkou Hlavolam

Category: MUSIC ZONE

Slovenská speváčka Janais je priaznivcom kvalitnej hudby dobre známa. A určite ich nesklame ani tentokrát so svojou novou skladbu Hlavolam, ktorou iba potvrdzuje svoje spevácke i autorské kvality.

Nie je to tak dávno, čo charizmatická hudobníčka Janais avizovala priaznivcom na sociálnej sieti vydanie novej skladby. Ani počas uplynulého leta totiž nezaháľala a spolu s kapelou usilovne pracovala na nových piesňach. Jednou z nich je pohodová, ešte stále letom dýchajúca novinka Hlavolam.

Každý si zaslúži šancu
Tá si vás získa nielen sviežim rytmom a chytľavým textom, ale tiež posolstvom lásky a zaslúžených šancí. Viac o skladbe prezradila samotná Janais: “Inšpiráciou pre napísanie tejto pesničky mi bola dobrá kamarátka a jej rozchod s partnerom po spoločne prežitých ôsmich rokoch. I keď má teraz novú známosť, neustále ňou lomcujú pochybnosti, či je to ten pravý a nežije iba v sebaklame. Vedie boj s rozumom a hoci mu nevie odolať, podobným myšlienkam sa nedokáže ubrániť. Každý z nás si však zaslúži šancu, či už ide o sklamanie alebo nový vzťah.” V texte k novej skladbe, sa tak môžeme nájsť všetci. Téma lásky a (ne)prebolených rozchodov je totiž stále nanajvýš aktuálna a väčšine z nás dobre známa.

Prekoná doterajšie úspechy?
Singel Hlavolam, ktorý vychádza už v týchto dňoch, je tak nástupcom príjemnej skladby Nad hladinou. Tá sa v slovenských rádiách naďalej teší výbornej počúvanosti a s pesničkou Blízko, vydareným duetom so spevákom Petrom Bažíkom, Janais katapultovala do kategórie najúspešnejších nekomerčných hudobných umelkýň na Slovensku. Práve druhá spomínaná pieseň v sebe nesie silný odkaz a stala sa symbolickým uznaním ťažkého, ale za to krásneho poslania všetkých mamičiek. Aj dvojnásobná mama Janais je názornou ukážkou, že skĺbiť materské povinnosti s prácou, ktorá je zároveň koníčkom, nemusí byť nemožné. Novinkou Hlavolam sa ale pracovné aktivity sympatickej speváčky a skladateľky určite nekončia. Jej fanúšikovia sa môžu v najbližších mesiacoch tešiť na ďalšie hudobné prekvapenia a vianočné turné.

MICHELLE KRISTOVÁ
foto: Matej Kmeť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>