Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.
Janais/Prešov, VIANOČNÁ JANAIS a Milpošanka, Evanjelický a.v. chrám Svätej Trojice

Prešov, VIANOČNÁ JANAIS a Milpošanka, Evanjelický a.v. chrám Svätej Trojice

Vianocna-Janais-v-Presove-2023-bold2-scaled.jpg

Podrobnosti

Čas: 20 decembra, 2023 18:00
Miesto: Evanjelický a.v. chrám Svätej Trojice, Hlavná 2942/143, 080 01 Prešov
kúpiť lístky

O koncerte

Koncerty pod názvom VIANOČNÁ JANAIS už každoročne tešia mnohých priaznivcov speváčky Janais a jej kapely po celom Slovensku.
Od vydania albumu Vianočná Janais v roku 2015 získal album nielen skvelé kritiky, ale aj zlatú platňu za predaj a to najlepšie z neho zaznie aj tento rok na speváčkiných decembrových koncertoch. Obľúbené slovenské koledy, speváčkou do slovenčiny pretextované svetoznáme vianočné piesne, aj jej autorské skladby poslucháča rozcítia, zahrejú a tak naladia na blížiace sa vianočné sviatky.
Tento koncert bude výnimočný tým, že na ňom Janais predstaví clivé koledy Spi Isuse, spi či Prečistaja Diva v originálnom znení so ženskou speváckou skupinou MILPOŠANKA, ktorá koncert obohatí aj svojim vlastným hudobným vystúpením.
Štipku podmanivého šansónu vdýchnu koncertu tradičné vianočné piesne vo francúzštine a pocítite aj jemný závan duchovnosti, ktorá k významným kresťanským sviatkom prirodzene patrí. Príďte sa nadýchnuť Vianoc so speváčkou Janais a jej kapelou.
Vstupné: 20,00 €
ZŤP a deti do 15 rokov: 10,00 €