Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Videoklipy

Janais & BuranoWski - Rieky

„Moje biele šaty a Tomášov čierny outfit sú odkazom na rozdiely medzi mužom a ženou. No v ideálnom vzťahu sú partneri v rovnováhe a harmónii, ako sily jin a jang. Vtedy nepôsobia proti sebe, ale navzájom sa dopĺňajú a potrebujú. Vytvoriť takúto harmóniu v našich vzťahoch je náročné, no môžeme sa o to aspoň pokúšať,“ priblížila Janais svoj pohľad na videoklip k piesni Rieky so spevákom Tomášom Buranovským.

Janais & Martin Husovský - Len kvôli nám

S Martinom Husovským viaže Janais nielen priateľstvo ale aj viacero hudobných spoluprác z minulosti. A hoci pôvodný úmysel bol mať Martina v pesničke Len kvôli nám ako klavírny doprovod, napokon sa v nej predstavil aj ako spevák. Symbolicky po desiatich rokoch od ich prvého duetu Keď ťa niet má teda dvojica ďalšiu spoločnú pieseň.

Janais - Čo zostalo z nás

„Vo svojom okolí mám niekoľko párov, ktorým sa rozpadli dlhoročné vzťahy. Najviac sa ma ale dotkol rozchod mojich blízkych priateľov, to bol i hlavný podnet pre vznik tejto piesne. Veď život nie je len láska. V pesničke cítiť nostalgiu za niečím, čo skončilo, ale i vôľu ísť ďalej, začať nanovo,“ hovorí speváčka a autorka Janais o jej novej piesni Čo zostalo z nás ku ktorej zverejnila aj lyric video.

Janais & Milpošanka - Prečistaja Diva

Tak ako pred rokom, aj teraz slovenská speváčka Janais na začiatku adventu zverejnila podmanivú baladu v rusínskom jazyku. Skladbu s názvom Prečistaja Diva zverejnila spolu s pôsobivým videoklipom, v ktorom by ste však typické vianočné scenérie a symboly hľadali márne.

Janais - Domov

Skladba Domov speváčky Janais je o návrate k blízkemu človeku, k starej láske, ale aj o návrate na rodnú hrudu. Videoklip sa nakrúcal v romantickom prostredí Hornej Maríkovej na chalupe pod lesom, ku ktorej sa dá dostať len pešo. Emotívna pieseň mala premiéru na stretnutí mládeže s pápežom Františkom v Košiciach v septembri 2021.

Janais - Na dosah

„S tebou nebo zdá sa byť blízko, na dosah, nízko …,“ spieva speváčka, textárka a skladateľka Janais v novej piesni s názvom Na dosah. Romantický klip má na konte Jakub Šteinecker a nakrúcal ho v krásnych miestach západného Slovenska. Sympatická Janais si pri nakrúcaní v prírode užila adrenalínové dobrodružstvá v podobe mravcov, pavúkov, chladu či člnkovania v rieke. V klipe si zahral aj jej manžel, a to po prvýkrát po 13-tich rokoch spoločného života.

Janais - Spi Isuse, spi

„Spi Ježiško, spi“ je názov rusínskej vianočnej piesne Spi Isuse, spi v podaní speváčky Janais. Uspávanku pre Ježiška nahrala v spolupráci so ženskou speváckou skupinou MilpošankaKu kolede nakrútila Janais emotívny, miestami až desivý videoklip, ktorý režíroval Jakub Šteinecker. Okrem speváčky si v ňom zahral aj herec Juraj Illavský. Natáčalo sa na troch miestach – v petržalskom fotoateliéri, v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Pezinku a na Medvedej skale neďaleko Modry.