Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Videoklipy

Janais & Milpošanka - Prečistaja Diva

Tak ako pred rokom, aj teraz slovenská speváčka Janais na začiatku adventu zverejnila podmanivú baladu v rusínskom jazyku. Skladbu s názvom Prečistaja Diva zverejnila spolu s pôsobivým videoklipom, v ktorom by ste však typické vianočné scenérie a symboly hľadali márne.

Janais - Domov

Skladba Domov speváčky Janais je o návrate k blízkemu človeku, k starej láske, ale aj o návrate na rodnú hrudu. Videoklip sa nakrúcal v romantickom prostredí Hornej Maríkovej na chalupe pod lesom, ku ktorej sa dá dostať len pešo. Emotívna pieseň mala premiéru na stretnutí mládeže s pápežom Františkom v Košiciach v septembri 2021.

Janais - Na dosah

„S tebou nebo zdá sa byť blízko, na dosah, nízko …,“ spieva speváčka, textárka a skladateľka Janais v novej piesni s názvom Na dosah. Romantický klip má na konte Jakub Šteinecker a nakrúcal ho v krásnych miestach západného Slovenska. Sympatická Janais si pri nakrúcaní v prírode užila adrenalínové dobrodružstvá v podobe mravcov, pavúkov, chladu či člnkovania v rieke. V klipe si zahral aj jej manžel, a to po prvýkrát po 13-tich rokoch spoločného života.

Janais - Spi Isuse, spi

„Spi Ježiško, spi“ je názov rusínskej vianočnej piesne Spi Isuse, spi v podaní speváčky Janais. Uspávanku pre Ježiška nahrala v spolupráci so ženskou speváckou skupinou MilpošankaKu kolede nakrútila Janais emotívny, miestami až desivý videoklip, ktorý režíroval Jakub Šteinecker. Okrem speváčky si v ňom zahral aj herec Juraj Illavský. Natáčalo sa na troch miestach – v petržalskom fotoateliéri, v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Pezinku a na Medvedej skale neďaleko Modry.