Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.
IMG_2222.jpg

Nádej Vianoc naspievalo až 20 interpretov

Renomovaný autorský tím Rastislav Dubovský a Daniel Hevier vytvorili v spolupráci s RTVS novú vianočnú pieseň, ktorá spája 20 vynikajúcich spevákov rôznych žánrov od nových hviezd až po legendy.

Po dlhšom čase prichádza opäť pieseň, v ktorej sa spojilo viacero interpretov. V hymnickej piesni Nádej Vianoc účinkuje plejáda špičkových slovenských interpretov –  od tých najmladších až po nestorov slovenskej pop music, rockerov i operných spevákov. Raritou je, že vo vianočnej piesni účinkuje aj reper. Textár Daniel Hevier nazval pieseň Nádej Vianoc, pretože je presvedčený, že v týchto týždňoch je práve nádej tou najpotrebnejšou a najvzácnejšou vecou.

„Som nesmierne rád, že sa nám spoločne podarilo vytvoriť pieseň k najkrajším sviatkom roka, ktorá spája vynikajúcich slovenských umelcov. Ďakujem všetkým dvadsiatim sólistom, ktorí sa podieľali na tomto skvelom projekte a pridali do neho kúsok seba, a tiež skvelej spolupráci s RTVS. Obsadenie je žánrovo, hlasovo i vekovo pestré, ale myslím si, že dokonale zladené. Nechajte sa prekvapiť,“ hovorí o novej skladbe Rastislav Dubovský.

Od začiatku Adventu môžu pieseň počúvať poslucháči na vlnách Rádii Slovensko, Regina a Devín.

Autori piesne:
Skladateľ Rastislav Dubovský a textár Daniel Hevier

RTVS:
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu, dirigenti a Adrian Kokoš a Mario Košik.

Sólisti:
Martin Harich, Robo Papp, Zuzana Smatanová, Samuel Tomeček, Janais, Kamil Mikulčík, Barbora Žilecká, Patricia Janečková, Pavol Remenár, Zuzana Mojžišová, Hanka Gregušová, Peter Lipa, Jana Kocianová, SUVE (Suvereno), Hevi Dubi Komiks Band (Dubi Rastislav Dubovský, Huhu Petra Humeňanská, Maca Marcela Vilhanová, Džony Ján Morávek, Koco Stanislav Kociov), a malý ale talentovaný Miško Kaľavský

Informácie o tíme HEVI DUBI:
Autorský tím HEVI DUBI tvoria významný textár Daniel Hevier a všestranný skladateľ Rastislav Dubovský. Prinášajú nové umenie pre deti a rodiny.  Najbližšie sa chystajú vydať CD so svojou rodinnou kapelou Hevi Dubi Komiks Band plnou skúsených hudobníkov, ktorá má svoj part aj v piesni Nádej Vianoc. Pieseň sa nahrávala v štúdiu Dubovsky Music v Bratislave.

IMG_2227.jpg